REMNANT 2’DE HANDLER KLASı BIRLIKTE SEMPATIK BIR YöNTEM ARKADAşıYLA GELIYOR

Remnant 2’de Handler Klası Birlikte Sempatik Bir Yöntem Arkadaşıyla Geliyor

Remnant 2’de Handler Klası Birlikte Sempatik Bir Yöntem Arkadaşıyla Geliyor

Blog Article


“Best Friends” fragmanına dide atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik gayrimümkün, bir erteleme görmezse birkaç kamer sonrasında temsil severlerle buluşacak. Bunun yürekin hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler sınıfından geldi, nispetle küçük bir bile sürprizi vardı:


“Best Friends” kellelığıyla paylaşılan fragmanımızda, hissî bir çalgı eşliğinde olta süresince karakterimize haremlik edecek it oyun dostumuzla tanışıyor, Handler sınıfının elbette bir düzen deneyimi vadettiğine değgin kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere köpek dostumuzun da çatışmalarda nasıl bir gösteriş üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler derslikını tercih etmesi midein münasebetlerden birisi de bu sempatik dostumuz olur mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında mandepsi severlerle buluşferment hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir dubara olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç kamer sonra sürekli baş başa göreceğiz.

Report this page